بازار معامله

فارکس

سود ماهانه

30 تا 50 درصد

پلتفرم

متاتریدر 4

تعداد جفت ارز

17 جفت ارز

نوع حساب معاملاتی

حساب ECN

بروکر پیشنهادی

لایت فارکس

ضمانت بازگشت وجه

100 درصد

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 1/499/000 اشتراک یک ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 4/399/000 اشتراک سه ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 8/699/000 اشتراک شش ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 17/299/000 اشتراک یکساله
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 24/999/000 اشتراک مادام العمر
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

بازار فارکس، یکی از بهترین بازارهای مالی برای کسب بیشترین سود از سرمایه گذاری است که در آن می توان با استراتژی مناسب کار کرد. از آنجا که ورود به بازار فارکس بدون داشتن تجربه و اطلاعات کافی، سرمایه بسیاری از افراد را از بین برده است، کسانی که به دنبال کسب سود در این بازار هستند، با استفاده از یک ربات سودده، به این هدف خود رسیده اند. اما آیا همه ربات های فارکس موجود سودده هستند؟ اگر اینطور نیست چطور می توان یک ربات سودده برای فعالیت در بازار فارکس یافت؟ در اینجا ضمن ارائه یک راهنمای خرید ربات سودده، بهترین ربات فارکس را به شما معرفی خواهیم کرد.

مزایای اکسپرت سودده فارکس

یک ربات فارکس سودده، با تحلیل اطلاعات مربوطه، بهترین معاملات را در زمان مناسب به صورت اتوماتیک انجام می دهد و با خرید و فروش های به موقع، سود آوری بالایی برای شما به ارمغان می آورد. این ربات به صورت خودکار، براساس الگوریتم ها و معیارهای برنامه ریزی شده خود سودآورترین معاملات را برای شما انجام می دهد. مزایای این اکسپرت به شکل زیر است:

ایجاد درآمد غیرفعال به صورت خودکار

یک ربات سودده، به صورت کاملا خودکار، جریان تولید درآمدهای غیرفعال (passive income) را ایجاد می کند. درآمد غیرفعال، درآمد پایداری است که از طریق روش هایی، بدون تلاش زیاد به دست می آید. یکی از مهمترین مزایایی که یک ربات سودده دارد، ایجاد چنین درآمدی است. یک ربات سودده فارکس، به شکل کاملا اتوماتیک، کنترل کامل فرآیند معاملات را به عهده گرفته و از تحلیل بازار تا انجام معاملات و خروج از موقعیت را با تضمین سود بالا، انجام می دهد. این ربات با انجام کار به صورت 24 ساعته تضمین می کند که شما از تمام معاملات و موقعیت های موجود سود می برید.

سودآوری با وجود مبتدی بودن

برای موفقیت با یک ربات سودده نیازی به تجربه قبلی معاملات فارکس ندارید. هنگام کار، یک ربات سودده کاملاً خودکار، فقط باید با اصول اولیه در مورد کار با ربات آشنا باشید و از سودآوری بالای آن استفاده کنید.

ایجاد سود بیشتر با سرعت و کارایی بالا

چندین عامل وجود دارد که یک ربات سودده فارکس را از یک معامله گر معمولی، سودآورتر می کند. یکی از اصلی ترین عوامل، پردازش و تجزیه و تحلیل سریع داده هاست که به آنها کمک می کند تا نسبت به دیگر معامله گران دقت بالاتری داشته باشند. ثانیاً، یک ربات سودده در انجام معاملات خرید و فروش سریعتر است و مهمتر از آن، این روبات‌ها می‌توانند 24 ساعته معامله کنند و اطمینان حاصل کنند که از تمام موقعیت های موجود در بازار استفاده می کنند.

چطور یک ربات سودده فارکس را بیابیم؟

سوالی که ممکن است در ذهنتان وجود داشته باشد، این است که با وجود تعداد زیادی ربات فارکس برای انتخاب، چگونه می توان تصمیم گرفت که کدام یک بهترین گزینه است؟ کدام یک بهترین استراتژی فارکس را دارد؟ نکات بسیاری وجود دارند که به شما در انتخاب یک ربات سودده کمک می کنند. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید یک ربات اسکالپر، به این نکات، توجه ویژه ای داشته باشید.

میزان سوددهی

بسیاری از ربات‌های سودده فارکس تاریخچه ای از معاملات گذشته را برای بررسی یا حداقل محاسبه نرخ سود ربات خود ارائه می‌دهند. میزان سوددهی ربات های قابل اعتماد حداقل 10٪ است و برخی از ربات های برتر نرخ بالای 20٪ دارند. ربات سودده بانش ترید بیشترین کارآیی و سوددهی ممکن را برای شما ایجاد می کند. سود ماهانه این ربات از 30 تا 50 درصد متغیر است و ریسک آن در هر معامله حداکتر نیم درصد است که استفاده از آن را بسیار به صرفه می کند.

تست ربات سودده

روش دیگری که برای یافتن یک ربات سودده وجود دارد، تست آن است. برای این کار مطمئن شوید، رباتی که انتخاب می کنید، حالت دمو داشته باشد. شما می توانید از طریق این حالت به راحتی سودآوری ربات مورد نظر خود را تست کنید. بنابراین سیگنال‌ها را شناسایی می کنید و سود و زیان فرضی را بدون قرار دادن پول واقعی در حساب پیگیری می‌کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از تهیه این ربات حتما اطمینان حاصل کنید که خدمات پس از فروش مناسبی دریافت می کنید تا در صورت وجود مشکل در ربات، بتوانید هزینه پرداختی خود را دریافت کنید. ربات بانش ترید علاوه بر داشتن یک حساب دمو و یک حساب واقعی برای هر کاربر، دارای ضمانت بازگشت کامل وجه به مدت 30 روز است و شما می توانید در صورت نارضایتی، وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

توسعه و بروزرسانی مداوم

حتماً به تیم توسعه ربات نیز نگاه کنید. بازار فارکس دائما در حال تحول است و ربات‌های فارکس دائما باید تکامل یابند. یک تیم توسعه قوی برای اطمینان از اینکه یک ربات می تواند جلوتر از بازار بماند، بسیار مهم است. تیم بانش ترید دقیقا این ویژگی را داراست و دائما ربات بانش تریدر را به روزرسانی می کند. لازم به ذکر است که در صورت تهیه این ربات شما می توانید به صورت رایگان از تمامی بروزرسانی های بعدی، به صورت رایگان استفاده کنید و می توان با یکبار خرید برای همیشه به آن دسترسی داشت.

سرعت و کارآیی بالا

همچنین یک ربات سودده باید سرعت بالایی در تجزیه و تحلیل و انجام معاملات داشته باشد. یکی از اصلی ترین دلایلی که افراد به استفاده از یک ربات فارکس روی می آورند، سرعت بالا و اتوماتیک بودن آن است. شما می توانید این موضوع را در حالت دمو ربات تست کنید تا بتوانید از سرعت و کارآیی آن اطمینان حاصل کنید.

معرفی ربات سودده بانش ترید

ربات سودده بانش ترید، یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید. اکسپرت فارکس بانش تریدر 1 به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم بانش ترید و بر اساس استراتژی های مخصوص ما بر پایه پرایس اکشن طراحی و کدنویسی شده است. شیوه معامله این ربات با استراتژی اسکالپ است. کار با آن بسیار آسان بوده و به دلیل اینکه معاملات این ربات کاملا اتوماتیک است، شما نیاز به هیچ دانش فنی معامله گری نخواهید داشت.

سود فعالیت در فارکس

میزان سوددهی

این اکسپرت فارکس بر اساس بهترین استراتژی های پرایس اکشن طراحی و با تجربه ای چند ساله ویرایش و کد نویسی شده است، به همین دلیل حاشیه سود این ربات به شکل فوق العاده ای بالا بوده و به طور متوسط برای یک بازه زمانی یکماهه بین 30 تا 50 درصد می باشد.

پلتفرم معاملاتی ربات بانش تریدر 1

پلتفرم معاملاتی این ربات متاتریدر 4 است و برای نصب و راه اندازی ربات باید از این پلتفرم استفاده کنید.

جفت ارزها

ربات بانش تریدر 1 به صورت اتوماتیک جفت ارزهای زیر را بررسی و روی آن ها معامله میکند:

مدیریت ریسک و سرمایه

بانش تریدر 1 به صورت اتوماتیک و هوشمند برای هر معامله مدیریت ریسک و سرمایه و البته میزان ریسک به ریوارد (Risk/Reward) را محاسبه و رعایت میکند. ریسک پیشفرض برای هر معامله حداکثر 0/5 درصد و نسبت ریسک به سود هر معامله حداقل 1 به 2 است.

تایم فریم معامله بانش تریدر 1

تایم فریم معاملاتی بانش تریدر 1 به صورت بسیار دقیقی کد نویسی شده است. این ربات بر اساس استراتژی خاص خود، تلفیقی از تایم های روزانه، یک ساعته و یک دقیقه ای برای معامله استفاده میکند.

نوع حساب معاملاتی و بروکر

هرچند ربات بانش تریدر 1 برای همه بروکر هایی که از پلتفرم متاتریدر 4 پشتیبانی می کنند، قابل استفاده است، اما به طور اکید توصیه می شود برای دریافت بهترین بازدهی ، از بروکر لایت فارکس استفاده کنید. این بروکر علاوه بر پشتیبانی از همه جفت ارزهای فارکس، بی شمار گزینه دیگر جهت معامله و ترید برای شما فراهم نموده است.

ربات بانش ترید

برای استفاده از بانش تریدر 1 حتما از حساب نوع ECN استفاده کنید.برای آموزش نحوه ثبت نام و ساخت حساب ECN، به آموزش ثبت نام در بروکر لایت فارکس مراجعه فرمایید.

آموزش نصب و راه اندازی بانش تریدر 1

برای نصب و راه اندازی ربات و اکسپرت فارکس کافیست آن را در پوشه اطلاعات متاتریدر 4 کپی کنید .

ربات بانش تریدر 1 متخصص معاملات فارکس است، برای معاملات کریپتو کارنسی ها، طلا، نفت، سهام و … از این ربات استفاده نکنید.

فایل ربات و لایسنس به همراه آموزش کامل راه اندازی و استفاده، حداکثر طی یک روز کاری پس از خرید برای شما ارسال میگردد.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.