بازار معامله

فارکس

سود ماهانه

30 تا 50 درصد

پلتفرم

متاتریدر 4

تعداد جفت ارز

17 جفت ارز

نوع حساب معاملاتی

حساب ECN

بروکر پیشنهادی

لایت فارکس

ضمانت بازگشت وجه

100 درصد

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 749/500 اشتراک یک ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 2/199/500 اشتراک سه ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 4/349/500 اشتراک شش ماهه
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 8/649/500 اشتراک یکساله
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

ربات بانش ترید

هوشمند ترید کن!
تومان 12/499/500 اشتراک مادام العمر
 • پشتیبانی دائم رایگان
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بروزرسانی دائمی رایگان
بروزرسانی رایگان دائمی

همانطور که احتمالا می دانید، تخصص و تجربه در معاملات فارکس، نقش بسیار مهمی در نتیجه معاملات شما دارد. این تجربه و تخصص، عاملی است که به تریدرها کمک می کند، سیگنال های درست بازار را برای انجام معاملات خود ببینند و براساس آن تصمیم گیری کنند.

راه های بسیاری وجود دارد که از طریق آن شما می توانید این سیگنال ها را دریافت کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید. یکی از این راه ها، استفاده از یک دستیار ترید فارکس است. در اینجا ضمن بررسی نحوه کار یک دستیار فارکس حرفه ای، دستیار معاملات فارکس بانش ترید را به همراه ویژگی های آن معرفی می کنیم.

دستیار ترید فارکس چیست و چگونه کار می کند؟

فارکس، بازار پیچیده ای است که نقدینگی بالایی دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد با تصور سودده بودن، وارد آن می شوند و بدون داشتن دانش کافی و آشنایی با اصطلاحات فارکس و استراتژی های معاملاتی در آن، ضررهای هنگفتی را متحمل می شوند.

شاید با خود بگویید پس چاره چیست؟ چطور می توان از ضررهای آتی در فارکس جلوگیری کرد؟ آیا می توان با دانش مناسب و تجربه کمتر در این بازار مالی به موفقیت دست یافت؟ اگر پاسخ مثبت است، از چه طریق می توان به این مهم دست یافت؟

در پاسخ به همه این سوالات، باید گفت راه های بسیاری برای رسیدن به این اهداف در بازارهای مالی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از ربات فارکس، به صورت کاملا اتومات این کار را انجام دهید یا اگر دانش کافی در خصوص بهترین استراتژی های فارکس و نحوه فعالیت در بازار فارکس را دارید؛ می توانید با صرف هزینه کمتر، از یک دستیار ترید فارکس کمک بگیرید.

دستیار معاملات فارکس، یک ابزار است که به شما سیگنال های ورود و خروج از معاملات را معرفی می کند. این ابزار براساس الگوریتم هایی که برای آن تعیین شده است، بهترین موقعیت برای خرید و بهترین زمان برای فروش در معاملات را به شما نشان می دهد و شما می توانید با سنجیدن شرایط و بررسی استراتژی معاملاتی خود، از آن استفاده کنید.

چرا به دستیار ترید فارکس نیاز دارید؟

اگر تجربه فعالیت در بازارهای مالی، به خصوص فارکس را داشته باشید، حتما می دانید که مدیریت ریسک و سرمایه تا چه اندازه برای کسب موفقیت های بلند مدت، مهم است. ضرورت استفاده از دستیار ترید فارکس، اینجاست که بدون کمک یک دستیار ترید مناسب، امکان اجرای دقیق ایده ها و پیاده سازی استراتژی های معاملاتی وجود ندارد.

این کار خصوصا در روش هایی همچون استراتژی اسکالپ که نیاز به سرعت عمل و دقت بالایی دارد، بسیار دشوار، خسته کننده و به نوعی غیرممکن است.

روش های بسیاری همچون استفاده از ربات های فارکس، وجود دارد که می توان با استفاده از آن، در این بازار به موفقیت رسید. برخی از این ربات ها کاملا اتوماتیک، معاملات لازم را انجام می دهند. با این حال ربات هایی وجود دارند که این کار را انجام نمی دهند و به عنوان یک ربات دستیار معاملات فارکس عمل می کنند. در واقع دستیار ترید فارکس، به تریدر برای اجرای دقیق و سریع تصمیمات خود کمک می کند و به همین دلیل تریدرها برای مدیریت سرمایه و افزایش سودآوری خود، به آن نیاز دارند.

افزایش احتمال سودآوری در معاملات

با استفاده از دستیار فارکس حرفه ای، شما می توانید احتمال سودآوری در معاملاتتان را افزایش دهید. یک دستیار فارکس حرفه ای با معرفی بهترین نقاط ورود و خروج، سود زیادی را نصیب شما می کند. با این حال همه دستیارهای فارکس، این ویژگی را ندارند. به همین دلیل در ادامه به بهترین دستیار معاملات فارکس را به شما معرفی می کنیم.

کاوش در بازار

بازار فارکس، ویژگی های منحصر به فرد و متمایزی به نسبت دیگر بازارهای مالی دارد. فارکس برای معامله گران حرفه ای، به شدت مناسب است چرا که آنها تسلط کاملی بر آن دارند. در صورتی که شما از ابزارهای بهتری برای رصد بازار استفاده کنید، تریدر موفق تری در این بازار خواهید بود و در کاوش بازار موفق تر عمل خواهید کرد.

حفظ آرامش در معاملات

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستیار معاملات فارکس، این است که دیگر نیاز نیست، تمام روز آنلاین باشید و بازار را بررسی کنید. دستیار ترید فارکس همه تحلیل ها را به صورت 24 ساعته و بدون هیچ خستگی انجام داده و نتیجه را به شما ارائه می کند.

چطور می توان با استفاده از یک دستیار فارکس حرفه ای به سود دهی رسید؟

همانند انواع ربات فارکس، دستیار ترید فارکس هم می تواند با سیگنال هایی که ارائه می کند، شما را به سود بالایی برساند. با این حال، نمی توان فقط با داشتن سیگنال های مشخص شده، به سوددهی بالایی رسید. شما باید نکاتی را برای کسب سود از این طریق، در نظر بگیرید تا به درآمد و سوددهی بالایی برسید.

1. هدف خود را مشخص کنید.

اولین موضوعی که باید به آن توجه کرد، این است که هدف خود را برای فعالیت در این بازار مالی بررسی کنید. با اینکه داشتن هدف برای کار در هر بازار مالی بدیهی است، افراد کمی آن را انجام می دهند. شما باید از همین ابتدای کار، اهدافی واقع بینانه برای رسیدن به موفقیت در کوتاه مدت و بلند مدت تعیین کنید.

2. استراتژی خود برای معامله در فارکس را مشخص کنید.

داشتن استراتژی، یکی از مهمترین اصول سرمایه گذاری در فارکس است. حتی در صورتی که شما از یک دستیار ترید فارکس استفاده کنید هم به یک استراتژی مناسب برای ادامه فعالیتتان نیاز دارید؛ چرا که داشتن استراتژی، یک چارچوب برای معاملات شما مشخص می کند که می تواند به کار شما جهت دهی کند. شما با کمک بهترین استراتژی فارکس، می توانید راحت تر معاملات خود را انجام دهید و با دید دقیق تر به تصمیمات خود، تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

3. احساساتی مانند ترس و طمع را کنترل کنید.

قطعا هنگام تصمیم گیری احساسات بسیاری در شما می تواند موجب گرفتن تصمیمات اشتباه شود. منظور در اینجا کنترل و مدیریت احساساتی مانند ترس، طمع و ... است که پیروی از آنها ممکن است ضررهای جبران ناپذیری ایجاد کند. پیشنهاد می کنیم، اگر نمی توانید احساسات خود را کنترل کنید، این کار را به یک ربات فارکس بسپارید تا احساسات در معاملاتتان دخیل نشود.

4. اطلاعات ارائه شده را بررسی کنید.

حتی اگر شما دستیار فارکس حرفه ای داشته باشید که بهترین سیگنال ها را به شما می دهد، در صورتی که اطلاعات آن را بررسی و تحلیل نکرده و از آن استفاده نکنید؛ نمی توانید بهره ای از آن ببرید. در نتیجه عامل دیگری که باید هنگام استفاده از ربات دستیار ترید فارکس به آن توجه کنید، این است که به اطلاعات آن توجه کنید.

5. مدیریت سرمایه را جدی بگیرید.

مدیریت سرمایه، عاملی است که رمز موفقیت بسیاری از افراد موفق در فارکس است. بدون توجه به این موضوع، خرید و فروش در فارکس، صرفا به یک بازی قمار تبدیل می شود و چیزی جز ضرر و زیان به همراه نخواهد داشت. داشتن مدیریت سرمایه درست، می تواند ریسک معاملات شما را تا حد زیادی کاهش دهد و موجب شود شما بهترین استفاده را از دستیار معاملات خود در فارکس داشته باشید.

معرفی بهترین دستیار حرفه ای فارکس

یکی از بهترین دستیارهای فارکس، دستیار معاملاتی بانش ترید است که برای کمک به تریدرهای مبتدی طراحی شده است. با کمک این دستیار حرفه ای فارکس، می توان با ریسک خیلی کمتر و اطمینان بیشتر وارد پوزیشن های خرید و فروش شد.
از انجا که همه تریدر های تازه وارد به فارکس، به صورت ناخودآگاه علاقه مند هستند که تعداد معاملات زیاد و کوتاه مدتی باز کنند، این دستیار به آنها کمک میکند تا نقاط کم ریسک و مناسب تری را برای ورود به پوزیشن انتخاب نمایند.
دستیار معاملات فارکس بانش ترید، برخلاف ربات سودده بانش ترید، هیچ پوزیشن خرید و فروشی باز نمیکند و فقط سیگنال ورود و خروج را برای تریدر صادر می کند.

سود فعالیت در فارکس

مزایای ربات تریدر فارکس بانش ترید

دستیار ترید فارکس بانش ترید، یک سیستم دستیار ترید قدرتمند برای بازار فارکس است که به صورت دائم به بازار نظارت می کند. استفاده از این دستیار معاملات فارکس، مزایای بسیاری دارد که به شرح زیر است:

نظارت لحظه‌ای و ارائه سیگنال های کوتاه مدت و میان مدت

یکی از مزایای دستیار ترید فارکس این است که به صورت لحظه ای به بازار نظارت می کند؛ سیگنال های اسکالپ، کوتاه مدت و میان مدت را ارائه کرده و سیگنال های خرید و فروش را به شما یادآوری می کند.

آگاهی سریع از فرصت‌های معاملاتی

با استفاده از این دستیار ترید فارکس، شما می توانید در سریع ترین حالت ممکن، از فرصت های معاملاتی بازار مطلع شوید.

استفاده ساده و آسان

دستیار معاملات بانش ترید، تحلیل بازار فارکس را بسیار ساده تر کرده است و بدون ارائه اطلاعات اضافی، همه تحلیل های لازم که یک تریدر به آنها نیاز دارد را ارائه می کند.

اطلاع از همه فرصت ها

با استفاده از دستیار فارکس حرفه ای بانش ترید، شما هیچ فرصتی در فارکس را از دست نخواهید داد. به این شکل اولین نفری خواهید بود که از این فرصت ها مطلع می شوید و از همه زودتر وارد معامله می شوید.

ویژگی های دستیار معاملات فارکس بانش ترید

دستیار معاملات بانش ترید همچون ربات اسکالپر و دیگر ربات های بانش ترید، ویژگی هایی دارد که آن را از سایر دستیارهای مشابه متمایز می کند. از ویژگی های مهم این دستیار معاملاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابل اجرا بر روی بیش از ۱۵ جفت ارز اصلی و کراس بازار فارکس
 • ارائه سیگنال های دقیق خرید و فروش جهت ورود به معامله
 • ارائه سیگنال های اسکالپ، کوتاه مدت و میان مدت
 • راهنمایی جهت تنظیم ریسک معامله
 • وین ریت بیش از ۷۵ درصد
 • ریسک به ریوارد حداقل ۱ به ۱ و حداکثر ۱ به ۳
 • تایم فریم ورود ۱ دقیقه
 • اتصال به ۱ حساب دمو و یک حساب ریل برای هر کاربر
 • تحلیل نمودار برای تشخیص روند بازار، زمان و نقاط کم ریسک جهت ورود به بازار
 • ارائه سیگنال در تمام سشن های بازار